“Būti stipriam ir galingam tai reiškia ne turėti už kitą daugiau jėgų, o mokėti pakelti silpnesnį iki savo aukštumos” (R.Tagore)
LT 29141,  Anykščiai, el. paštas: takas@kyokushin.lt

Pagrindinis              Kontaktai       Apie klubą           LKKF          Kyokushin
2007-2014 © KARATĖ KLUBAS „TAKAS"

Anykščių karatistai dalyvaus Europos kyokushin karatė čempionate
2014-02-18
   2014 m., vasario 15 - 16 dienomis, Vilniuje, "Lietuvos ryto" arenoje, vyko Lietuvos suaugusiųjų ir jaunių kyokushin karatė čempionatas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.
    Pirmą varžybų dieną dėl čempionų vardų kovojo suaugusieji karatė meistrai. Anykščius atstovavo du sportininkai - Laimonas Rimkus ir Stasys Vincevičius. Abu sportininkai pateko tarp 8 geriausių sportininkų, tačiau į pusfinalį nepateko ir pasidalino 5 - 8 vietas.
    Antrą varžybų dieną vyko jaunių 16 - 18 metų varžybos. Geriausiai iš anykštėnų pasirodė Ugnė Vertelytė, iškovojusi 3-ąją vietą.
    Visi sportininkai tapo kandidatais į Lietuvos rinktinės sudėtį, kuri ruošis Europos kyokushin karatė čempionatui (Azerbaidžanas, Baku).

Kyokushin karatė sporto klubo "Takas" auklėtinių startai
2014-03-08
    2014 m. kovo 8 dieną, Kaune vyko atviros 2014 metų Kauno miesto suaugusiųjų kyokushin karatė pirmenybės skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo 204 sportininkai iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Marijampolės, Kėdainių, Jonavos bei Anykščių.
    Anykščių kyokushin karatė sporto klubą atstovavo 2 sportininkai. Sportininkai pagal kvalifikaciją buvo skirstomi į A ir B kategorijas (A kategorija aukšto sportinio meistriškumo, B kategorija pradedantys dalyvauti varžybose). A grupėja svorio kategorijoje iki 80 kilogramų  Stasys Vincevičius iškovojo antrąją vietą. B grupėja svorio kategorijoje iki 80 kilogramų  Deividas Mackevičius iškovojo trečiąją vietą.
Anykščių rajono sportininkų apdovanojimo šventė
2014-03-24
   2013 metai Anykščių Kūno kultūros ir sporto centrui išskirtiniai metai, ne tik sportininkų pasiekimais, bet ir tai, kad sporto centras gyvuoja jau 50 metų.
    Kovo 21 dieną UAB sporto ir laisvalaikio centre "Nykščio namai" arenoje buvo pagerbti geriausi Anykščių rajono sportininkai ir treneriai. Šioje šventėje buvo apdovanotas Kyokushin karate „Takas“ sportininkas LAIMONAS RIMKUS, kandidatas į Lietuvos suaugusiųjų rinktinę, Lietuvos jaunimo čempionate. Laimono treneris -  Eugenijus Šilaika.
Anykščiuose pergalių siekė kyokushin karatė mažieji meistrai
2014-03-24
    Kovo 22 d. Anykščių sporto ir laisvalaikio komplekse Nykščio Namai salėje vyko 2014 metų Lietuvos kyokushin karatė vaikų čempionatas. Ištroškę pergalių į jį susirinko 8-11 metų,  250 moksleivių iš šalies 40 kyokushin karatė klubų.
Anykščiams atstovavo kyokushin karatė klubo „Takas“, 12 turinčių teisę startuoti mažųjų sportininkų.
   Anykštietė Luknė Gurskutė (9-10 metų amžiaus grupės iki 35 kg kategorijoje) užėmė trečią; Aistė Prusakovaitė (11-12 m; iki 50 kg) ir Izabelė Repečkaitė (9-10 m., per 40 kg) – antrąsias  vietas. 5 – 8 vietassavo svorio kategorijose ir amžiaus grupėse užėmė Domas Namajuškus, Tomas Šimkus, Motiejus Miškinis. Dalis mažųjų sportininkų pirmą kartą jėgas išbandė aukščiausio lygio varžybose.
Varžybos iš kitų čempionatų išsiskyrė aukštu sportininkų meistriškumu ir didžiule konkurencija svorio kategorijose ir amžiaus grupėse.

Kyokushin karatė sporto klubo „TAKAS“ auklėtinių pasiekimai
2014-04-07
   Praėjusį šeštadienį, balandžio 5 dieną, Jurbarke vyko Lietuvos kyokushin karatė jaunučių čempionatas. Čempionatas pasižymėjo masiškumu. Varžybose dviejose amžiaus grupėse (12 - 14 ir 14 - 16 metų) dalyvavo 374 sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų.             Geriausiai 12 - 14 metų amžiaus grupėje iš anykštėnų pasirodė Patrikas Kontrimavičius ir Gytis Širvinskas, savo svorio kategorijose užėmę 5-ąsias vietas. 14 - 16 metų amžiaus grupėje vaikinų tarpe 5-ąsias vietas iškovojo Simonas Našlėnas ir Domas Kutka.
    Merginų tarpe savo svorio kategorijose Aistė Širvinskaitė tapo Lietuvos čempione, Martyna Simanonytė iškovojo 3 vietą. Abi merginos pateko į Lietuvos kyokushin karatė kadetų rinktinę ir šių metų rudenį startuos Europos kyokushin karatė kadetų čempionate Vilniuje.
Anykščių karatistai varžybose - nenugalimi
Eugenijus Šilaika
2014-05-12

2014 m. gegužės 10 dieną, Klaipėdoje vyko Lietuvos kyokushin karatė jaunimo iki 22 metų ir Lietuvos suaugusių taurės varžybos.
    Lietuvos kyokushin karatė jaunimo iki 22 metų klubą „Takas“ atstovavo 5 sportininkai.
    Svorio kategorijoje iki 70 kilogramų nugalėtoju tapo Šarūnas Zakarka. Liudas Vaitiekūnas, svorio kategorijoje iki 65 kilogramų ir Stasys Vincevičius, svorio kategorijoje iki 80 kilogramų, iškovojo trečiąsias vietas. Ketvirtąsias vietas užėmė Matas Budreika, svorio kategorijoje iki 70 kilogramų ir Laimonas Rimkus, svorio kategorijoje iki 80 kilogramų. Visi sportininkai iškovojo teisę dalyvauti Europos jaunimo čempionate, kuris vyks šių metų spalio mėnesį Vilniuje.
    Lietuvos kyokushin karatė suaugusių taurės varžybose Aneta Rudytė - Meškauskienė tapo varžybų čempione svorio kategorijoje virš 60 kilogramų.
    Balandžio 26 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos kyokushin karatė federacijos prezidento Vidmanto Poškaičio taurės varžybos. Savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose varžybų nugalėtojais tapo Anykščių kyokushin karatė sporto klubo auklėtiniai Airidas Venskus, Justas Versinskas, Justinas Motiejūnas, Ugnius Mamedovas, Ema Goštautaitė. Antrąja vietą varžybose savo svorio kategorijoje ir amžiaus grupėje iškovojo Almantė Vincevičiūtė. Trečiąsias vietas iškovojo Titas Simonavičius, Žygimantas Bogužas, Martynas Pošiūnas.