“Būti stipriam ir galingam tai reiškia ne turėti už kitą daugiau jėgų, o mokėti pakelti silpnesnį iki savo aukštumos” (R.Tagore)
LT 29141,  Anykščiai, el. paštas: takas@kyokushin.lt

Pagrindinis              Kontaktai       Apie klubą           LKKF          Kyokushin

2015 m. << 1
2014 m. << 1  2  3

ANYKŠČIŲ KYOKUSHIN KARATĖ KLUBO TAKAS SPORTININKŲ PASIEKIMAI
2015-05-16

Š.m. gegužės 16 dieną, Panevežyje vyko Lietuvos kyokushin karatė federacijos prezidento Vidmanto Poškaičio taurės varžybos. Varžybos skirtos 8 - 14 metų pradedantiems sportininkams kurie dar negali startuoti Lietuvos čempionate. Anykščių kyokushin karatė sporto klubą Takas atstovavo 7 sportininkai ir visi pateko tarp prizininkų.
    Varžybų nugalėtoju 13-14 metų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 60 kilogramų tapo Ugnius Mamedovas.  13-14 metų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 45 kilogramų tarp merginų vicečempione tapo Ema Goštautaitė. Tarp mergaičių 11-13 metų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 60 kilogramų varžybų vicečempione tapo Gabrielė Vildžiūnaitė, trečiąją vietą iškovojo Ineta Šareikaitė. Tarp mažiausiųjų 8-9 metų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 30 kilogramų Joris Žukauskas, iki 35 kilogramų Arėjus Umovistas, iki 40 kilogramų Ignas Burneika iškovojo 3-ąsias vietas.

Kyokushin karatė klubo TAKAS pasiekimai
2015-05-09

Š.m. gegužės 9  dieną, Anykščiuose laisvalaikio ir pramogų komplekse Nykščio Namai vyko Lietuvos kyokushin karatė suaugusių taurės varžybos ir Lietuvos kyokushin karatė jaunimo čempionatas. Varžybose dalyvavo 102 sportininkai iš visos Lietuvos.
    Anykščių kyokushin karatė klubui atstovavo 5 sportininkai. Lietuvos kyokushin karatė jaunimo čempionato svorio kategorijos iki 70 kilogramų vicečempionu tapo Liudas Vaitiekūnas. Toje pačioje svorio kategorijoje Šarūnas Zakarka užėmė 4 vietą.
   L. Vaitiekūnas pateko į Lietuvos kyokushin karatė jaunimo rinktinę ir atstovaus Lietuvai Europos kyokushin karatė jaunimo čempionate Slovakijoje šių metų rugsėjo mėnesį.