“Būti stipriam ir galingam tai reiškia ne turėti už kitą daugiau jėgų, o mokėti pakelti silpnesnį iki savo aukštumos” (R.Tagore)
LT 29141,  Anykščiai, el. paštas: takas@kyokushin.lt

Pagrindinis              Kontaktai       Apie klubą           LKKF          Kyokushin
2007-2014 © KARATĖ KLUBAS „TAKAS"

2014 m. << 1  2  3
ANYKŠČIŲ KYOKUSHIN KARATĖ KLUBO AUKLĖTINIŲ PASIEKIMAI
2015-02-10

Praėjusį šeštadienį, vasario 7 dieną Vilniuje, Lietuvos Ryto sporto arenoje vyko 2015 metų Lietuvos kyokushin karatė jaunių čempionatas, skirtas Lietuvos valstybės atkurimo dienai paminėti.
    Čemiponate dalyvavo 124,  16 – 18 metų amžiaus grupės sportininkai. Anykščių kyokushin karatė sporto klubui atstovavo 7 sportininkai. Varžybose svorio kategorijoje iki 70 kilogramų, Julius Kiaušas dvi kovas laimėjo didele persvara. Varybų pusfinalinėje kovoje Julius susitiko su priešininku iš Klaipėdos ir turėjo pripažinti jo pranašumą kovoje. Veliau finalinėje kovoje Klaipėdietis tapo čempionu. Julius Kiaušas iškovojo 3 – ąją vietą.
    Svorio kategorijoje iki 65 kilogramų merginų tarpe Ugnė Vertelytė  iškovojo sidabro medalį, tapdama varžybų vicečempione. Pirmoje kovoje Ugnė susitiko su 2014 metų šios svorio kategorijos Europos čempionato prizininke ir po 6 minučių kovos teisėjų sprendimu laimėjo kovą ir pateko į pusfinalį. Sekančioje kovoje per pagrindini kovos laiką Ugnė didele persvara nugalėjo priešininkę iš Vilniaus. Finalinėje kovoje, po ilgos ir įtemptos kovos turėjo pripažinti priešininkės iš Vilniaus ir 2014 metų Europos vicečempionės pranašumą.
    Sportininkai pateko į Lietuvos kyokushin karatė jaunių rinktinę. Rinktinės nariai šių metų balandžio 16 – 17 dienomis startuos ir bandys iškovoti Europos čempionų titulus 2015 metų Europos Kyokushin Karatė čemiponate Varšuvoje (Lenkija).

Anykščių kyokushin karatė klubo Takas auklėtinių pergalės

Šių metų kovo 28 dieną, Kedainiuose vyko Lietuvos kyokushin karatė jaunučių čempionatas. Čempionate dalyvavo 376 sportininkai iš visos Lietuvos. Anykščiams atstovavo 14 sportininkų. Vaikams norint patekti tarp prizininkų reikėjo įveikti mažiausiai 3 varžybų kovas.
    Sėkmingiausiai varžybose pasirodė 12-13 metų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 50 kilogramų Aistė Prusakovaitė iškovojusi 2-ąją vietą tapo varžybų vicečempione. 12-13 metų amžiaus grupėje tarp vaikinų,  svorio kategorijoje iki 40 kilogramų Gytis Kiškis iškovojo 3-ąją vietą.
    14 - 16 metų amžiaus grupėje tarp vaikinų, svorio kategorijoje virš 75 kilogramų Kasparas Kučys iškovojo 3-ąją vietą. Taipat Kasparas pateko į Lietuvos kyokushin karatė kadetų rinktinės kandidatų gretas.

"NEMOKAMA 2% PARAMA KLUBUI"

Gerbiami Tėveliai,
pasinaudokite proga paremti Sporto klubą "TAKAS", kuriame sportuoja Jūsų vaikai. Ši parama Jums nieko nekainuos ir atims tik kelias minutes Jūsų laiko. O gavę paramą, mes investuosime į Jūsų vaikų fizinį ir dvasinį tobulėjimą.

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nuostatos įtvirtina nuolatinio Lietuvos gyventojo teisę už kalendorinius metus gautų pajamų iki 2 procentų paremti pasirinktą subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Gyventojas turi teisę mokesčių administratoriui nurodyti, kam pervesti pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu paremti, jo manymu, labiausiai remtiną visuomenei naudingą sritį.

Kviečiame 2% gyventojų pajamų mokesčio skirti Anykščių karatė sporto klubui "TAKAS".