“Būti stipriam ir galingam tai reiškia ne turėti už kitą daugiau jėgų, o mokėti pakelti silpnesnį iki savo aukštumos” (R.Tagore)
LT 29141,  Anykščiai, el. paštas: takas@kyokushin.lt

Pagrindinis              Kontaktai       Apie klubą           LKKF          Kyokushin
2015 m. << 1  2  3
2014 m. << 1  2  3

ANYKŠČIŲ KYOKUSHIN KARATĖ SPORTO KLUBO TAKAS SPORTININKŲ PERGALĖS
2016 m. vasario 27-28

Praėjusį savaitgalį, vasario 27 - 28 dienomis, Vilniuje, Lietuvos Ryto arenoje vyko 2016 metų Lietuvos kyokushin karatė suaugusių ir jaunių čempionatai.

Pirmąją varžybų dieną dėl čempionų vardų suaugusių tarpe kovojo 54 sportininkai. Anykščių kyokushin karatė sporto klubą atstovavo Aneta Rudytė - Meškauskienė kuri svorio kategorijoje virš 60 kilogramų užėmė 4 vietą. Tą pačią dieną vyko jaunių ir suaugusių technikos rungtis, kurioje jaunių merginų grupėje Martyna Simanonytė iškovojo 3 vietą ir Ainė Juknevičiūtė užėmė 4 vietą.

Antrąją varžybų dieną dėl čempionų vardų kovojo 106 jauniai. Anykščių kyokushin karatė sporto klubą atstovavo 6 sportininkai. Svorio kategorijoje iki 50 kilogramų bronzos medalį ir trečiąją vietą iškovojo Aistė Širvinskaitė. Antrą varžybų dieną puikiai sekėsi Martynai Simanonytei kuri svorio kategorijoje iki 60 kilogramų iškovojo bronzos medalį ir trečiąją vietą. Vaikinų tarpe sunkiausioje svorio kategorijoje virš 80 kilogramų puikiai pasirodė Armandas Motiejūnas užėmęs 5 vietą, kuriam patekimą į pusfinalį sunkioje kovoje užkirto 2015 metų Europos jaunių čempionas ir varžybose čempionu tapęs Dovydas Lukaitis iš Kauno. Visi čempionato prizininkai dalyvaus  dviejose Lietuvos kyokushin karatė rinktinės formavimo stovyklose, kuriose bus suformuota galutinė rinktinės sudėtis atstovauti Lietuvą Europos kyokushin karatė čempionate gegužės 14-15 dienomis Dbilisyje (Gruzija).
Lietuvos karate kyokushin jaunių čempionatas 2016 VILNIUS
Sveikinam „Tako“ sportininkus sėkmingai sudalyvavusius ir užėmusius prizines vietas Lietuvos kata vaikų ir jaunučių čempionate
2016-03-05
Titas Simonavičius II vieta, Luknė Gurskutė III vieta, Eidvinas Vercinskas III vieta.
Taip pat sveikiname Gytį, Kristiną, Dautartą puikiai pasirodžiusius pirmose savo kata varžybose! Osu!
Anykščių kyokushin karatė sporto klubo Takas auklėtinių pergalės
2016-03-19

Praėjusį savaitgalį, kovo 19 dieną, Anykščiuose vyko Lietuvos kyokushin karatė vaikų čempionatas. Varžybose dalyvavo 375 sportininkai nuo 9 iki 12 metų. Tai buvo rekordinis dalyvių skaičius Lietuvos kyokushin karatė vaikų čempionate. Anykšius ir kyokushin karatė sporto klubą Takas atstovavo 13 sportininkų.
Savo amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje Lietuvos čempione tapo Izabelė Repečkaitė. Varžybose trečiąsias vietas savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose iškovojo Titas Simonavičius, Luknė Gurskutė, Kristupas Mickevičius, Rokas Opulskis, Tadas Žilys.