">
“Būti stipriam ir galingam tai reiškia ne turėti už kitą daugiau jėgų, o mokėti pakelti silpnesnį iki savo aukštumos” (R.Tagore)
Sporto klubas "TAKAS", Maumedžių g. 5
LT 29141,  Anykščiai, el. paštas: takas@kyokushin.lt
ANYKŠČIŲ KYOKUSHIN SPORTO KLUBAS TAKAS
              
Pagrindinis              Kontaktai       Apie klubą           LKKF          Kyokushin
2007-2014 © KARATĖ KLUBAS „TAKAS"
2016 m. << 1
2015 m. << 1  2  3
2014 m. << 1  2  3

Anykščių kyokushin karatė sporto klubo Takas auklėtinių pergalės
2016-11-12

Praėjusį savaitgalį, lapkričio 12 dieną, Kėdainiuose vyko Lietuvos kyokushin karatė moksleivių finalinės taurės varžybos. Varžybose dalyvavo 759 sportininkai nuo 9 iki 18 metų. Savo amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje čempionėmis tapo Martyna Simanonytė ir Ainė Juknevičiūtė. Varžybų vice čiampionais tapo Domas Namajuškus ir Augustė Aleksandravičiūtė. Andrius Dolmantas, Luknė Gurskutė ir Klaudija Valikonytė iškovojo trečiąsias vietas.

Šių metų spalio 22  dieną, Kaune, vyko atviras 2016 m. Kauno miesto kyokushin karatė suaugusiųjų čempionatas. Varžybose svorio kategorijoje iki 80 kg. Stasys Vincevičius iškovojo 3 vietą.

Spalio 15 dieną, Vilniuje vyko atviros Vilniaus karatė lygos varžybos. Kata rungtyje (tecnikos demonstravimo rungtis) nugalėtojais tapo Gytis Kiškis ir Eglė Raščiauskaitė, trečiąją vietą iškovojo Eidvinas Versinskas. Kovose vice čiampionais tapo Gytis Kiškis ir Kasparas Kučys. Trečiąsias vietas iškovojo Domas Namajuškus, Eidvinas Versinskas.

Šių metų spalio 8 dieną, Kaune vyko 2016 m. Lietuvos kyokushin karatė sporto vilčių žaidynės. Trečiąją vietą žaidynėse iškovojo Joris Gurskus.

Spalio 27 dieną, Anykščiuose vyko vaikų kyokushin karatė turnyras. Varžybose dalyvavo 8 – 14 metų 54 vaikai iš Svėdasų, Troškūnų ir Anykščių rajono ir Anykščių miesto. Turnyras skirtas vaikams kurių kvalifikacijos lygis dar neleidžia dalyvauti Lietuvos čempionatuose. Vaikai turėjo galimybę išmėginti savo jėgas ir technikos, ir kovų rungtyje.