">
“Būti stipriam ir galingam tai reiškia ne turėti už kitą daugiau jėgų, o mokėti pakelti silpnesnį iki savo aukštumos” (R.Tagore)
Sporto klubas "TAKAS", Maumedžių g. 5
LT 29141,  Anykščiai, el. paštas: takas@kyokushin.lt
ANYKŠČIŲ KYOKUSHIN SPORTO KLUBAS TAKAS
              
Pagrindinis              Kontaktai       Apie klubą           LKKF          Kyokushin
2007-2014 © KARATĖ KLUBAS „TAKAS"
2016 m. << 1  2  3
2015 m. << 1  2  3
2014 m. << 1  2  3


ANYKŠČIŲ KYOKUSHIN KARATĖ KLUBO TAKAS AUKLĖTINIŲ PASIEKIMAI

2017 m. vasario 4-5 dienimis, Vilniuje vyko 2017 metų Lietuvos kyokushin karatė suaugusių ir jaunių čempionatai.

Šeštadienį, vasario 4 dieną, dėl Lietuvos čempionų vardų atskirose svorio kategorijose dalyvavo 61 sportininkas. Anykščių karatė sporto klubą atstovavo Aneta Meškauskienė, kuri svorio kategorijoje iki 70 kilogramų iškovojo 5-ąją vietą.  Šiuo metu sportininkė gyvena ir treniruojasi Dubline (Airija) ir yra gavusi vardinį kvietimą į šiais metais, birželio mėnesį Astanoje (Kazakstanas) vyksiantį pasaulio kyokushin karatė čempionatą.

Sekmadienį, vasario 5 dieną, dėl Lietuvos čempionų vardų jaunių grupėje, atskirose svorio kategorijose dalyvavo 98 sportininkai. Anykščių  karatė sporto klubo auklėtinė Ainė Juknevičiūtė svorio kategorijoje iki 55 kilogramų iškovojo 3-ąją vietą. Sportininkė tapo kandidate į Lietuvos kyokushin jaunių rinktinę, ir turi galimybę patekti į Europos jaunių kyokushin karatė čempionatą kuris vyks šių metų balandžio mėnesį  Kopenhagoje (Danija).