LT 29141,  Anykščiai, el. paštas: takas@kyokushin.lt

Pagrindinis              Kontaktai       Apie klubą           LKKF          Kyokushin
2015 m. << 1  2  3
2014 m. << 1  2  3

Anykščių karatė sporto klubo Takas auklėtinių pergalės
2017-02-19

Praėjusį savaitgalį, vasario 19 dieną, Vilniuje vyko kyokushin karatė IPPON CUP varžybos.
Varžybose dalyvavo 643 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų. Anykščių karatė sporto klubą atstovavo 8 sportininkai.
Savo amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje nugalėtoja tapo Gabrielė Šilaikaitė, antrąją vietą užėmė Gabrielė Sakalauskaitė, trečiąsias vietas iškovojo Dominykas Eidrigevicius ir Eimantė Magylaitė.

2017-03-04

2017 m. Lietuvos kyokushin karatė vaikų KATA čempionatas.
Praėjusį savaitgalį, kovo 4 dieną, Kėdainiuose vyko Lietuvos kyokushin karatė Kata (technikos rungties) čempionatas. Varžybose dalyvavo 212 sportininkų. Anykščių karatė sporto klubą atstovavo 8 sportininkai.
Ainė Juknevičiūtė jaunių merginų grupėje iškovojo 2 vietą, tapo varžybų vicečempione. Ainė tik finale nusileido 2 kart Europos čempionei Godai Klapatauskaitei iš Vilniaus. Šių metų balandžio mėnesį Roskilde (Danija), Ainė Juknevičiūtė atstovaus Lietuvai ir kyokushin karatė jaunių rinktinę kata rungtyje.
Suaugusiųjų grupėje, vyrų tarpe trečiąją vietą iškovojo Kristijonas Valančiūnas. Vaikinas pirmą kartą startavo suaugusiųjų grupėje. Jaunučių grupėje trečią vietą berniukų tarpe iškovojo Titas Simonavičius. Vaikų amžiaus grupėje tarp berniukų trečią vietą iškovojo Dautartas Dambrauskas, mergaičių grupėje Kristina Mackelaitė.