Pagrindinis              Kontaktai       Apie klubą           LKKF          Kyokushin
2015 m. << 1  2  3
2014 m. << 1  2  3

Karatė sporto klubo TAKAS auklėtinių pergalės
2018-10-13

Praėjusį šeštadienį spalio13 dieną, Kaune vyko Lietuvos sporto vilčių kyokushin karatė jaunučių finalinės varžybos. Varžybose puikiai pasirodė Gytis Kiškis iškovojęs trečiąją vietą. Antroje dalyje vyko Kyokushin karatė Kaunas turnyras. Šis turnyras ir jame surinktos lėšos buvo skiriamos Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondui skirtam onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Turnyre puikiai pasirodė anykštėnai. Vicečempionais tapo Sandra Sunklodaite, Kristina Mackelaitė, Stasys Vincevičius. Trečiąsias vietas iškovojo Egle Raščauskaite, Mėta Macijauskaite, Gabrielė Šilaikaitė, Gabrielė Sakalauskaitė.

Sekmadienį spalio 14 dieną, Vilniuje vyko 2018 m. Vilniaus karatė lygos 1 etapas. Varžybose puikiai pasirodė Anykščių karatė sporto klubo auklėtiniai. Čempionais tapo Titas Simonavičius, Gabrielius Bilotas, Dautartas Dambrauskas, Eglė Raščauskaite. Antrąsias vietas iškovojo Gabrielė Šilaikaitė, Eimantė Magylaite, Sandra Sunklodaitė, Kristina Mackelaitė, Rėjus Šajevičius , Pranas Šapoka, Eidvinas Vercinskas.
Trečiąsias vietas iškovojo Luknė Gurskutė, Saule Ziukaite, Augustas Morkūnas, Ronaldas Nikitinas, Klaudija Valikonytė, Kamile Jarmalaviciutė, Ignas Burneika.

ANYKŠČIŲ KYOKUSHIN SPORTO KLUBAS TAKAS
2018-11-11

Lapkričio 11dieną, Kėdainiuose vyko 2018 m. Lietuvos kyokushin karatė moksleivių finalinės taurės varžybos. Varžybose įvairiose amžiaus grupėse ir svorio kategorijose dalyvavo 763 dalyviai.
Anykščius atstovavo  10 sportininkų. Trečiąsias vietas iškovojo Titas Simonavičius (A. Baranausko vid. mokykla), Sandra Sunklodaitė (A. Vienuolio progimnazija), Klaudija Valikonytė (J. Biliūno gimnazija), Augustė Aleksandravičiūtė (A. Baranausko vid. mokykla), Ieva Mažvilaitė (A. Baranausko vid. mokykla).

2018-11-18

Lapkričio 18 dieną, Vilniuje, vyko 2018 metų VKL  II etapo varžybos. Varžybos skirstomos A kategoriją (aukšto sportinio meistriškumo) ir  B kategoriją (mažo sportinio meistriškumo).
A kategorijoje čempionais tapo Titas Simonavičius, Eimantė Magylaitė, Egle Raščauskaitė, Ronaldas Nikitinas.
Vicečempionais tapo Gabrielė Šilaikaitė, Dautartas Dambrauskas, Vakaris Norvilaitis, Tomas Šimkus, Kristina Mackelaitė, Klaudija Valikonytė, Augustas Morkūnas, Benas Umbrasas, Sandra Sunklodaitė, Eidvinas Vercinskas.
Trečiąsias vietas iškovojo Tadas Žilys, Gabrielius Bilotas, Brigita Lideikytė .
Ketvirtąsias vietas užemė Augustė Aleksandravičiūtė, Titas Smetona, Rėjus Šajevičius, Adomas Vincevičius, Martynas Jovaiša.
B kategorijoje vicečempionais tapo Lauris Bakanauskas, Arminas Praspaliauskas, Pranas Šapoka.